Hlasujte v anketách a (možno) vyhráte

Hlasujte v anketách a (možno) vyhráte

V stredu 7. februára 2007 ma po príchode domov čakalo v schránke prekvapenie. Bola ním obálka zaslaná od spoločnosti iHOTSPOT ZONE. Spoločnosť je prevádzkovateľom verejných WiFi hotspotov rozmiestnených, ako ona tvrdí, po celom území Slovenska (v skutočnosti však len v Bratislave), so zdieľanou rýchlosťou pripojenia 1,5 až 8 Mbps na jeden hotspot.

Spočiatku som nechápal, z akého dôvodu by mi "nejaký" iHOTSPOT ZONE posielal zásielku. Po rozbalení obálky mi ale bolo hneď všetko jasné. V texte okrem iného stálo:
"Srdečne blahoželáme k Vašej výhre a ďakujeme, že ste sa zúčastnili ankety, kde sme cenu venovali."
Vyhral som voucher za 720 korún, ktorý mi umožňuje pripojenie do internetu prostredníctvom verejných hotspotov iHOTSPOT ZONE na plných 72 hodín s maximálnym limitom prenesených dát 1,5 GB. Vhodný je teda len na surfovanie, ale aj tak poteší.

Škoda len, že nebývam v Bratislave, ale ďaleko východnejšie, v Leviciach. Tam je mi táto výhra úplne zbytočná. Preto ak by mal niekto o voucher záujem, kontaktujte ma emailom a na cene sa určite dohodneme. Pripomínam, že vouchera som sa ešte ani nedotkol, nevybalil som ho z obalu a ani nezotrel heslo.

Zúčastňujem sa mnohých ankiet, zo všetkých najradšej tých, v ktorých sa dá niečo vyhrať, no po mnohých mesiacoch sa na mňa šťastena usmiala až teraz. Preto ani vy neváhajte, buďte vytrvalí a aj vy sa zúčastňujte ankiet, v ktorých sa dá niečo vyhrať - možno sa aj vám pošťastí. A ak nie, aspoň prispejete jedným cenným hlasom k rozvoju štatistiky ;)

Alternatívne verzie: Text PDF Voice
Autor: Richard Biely · Kategória: Ostatné · Dátum: 10.02.2007 10:00

Komentáre

#1 depi Web E-mail
10.02.2007 10:59
Hehe gratulujem, ja som tiez bol v Bojniciach vyzrebovany, ale tusim hned ako prvy a tym padom som ziskal len kredit 360,-Sk. Ale kedze som tiez neni z BA (ale z NR) tak tento kredit tiez coskoro niekomu "darujem".

#2 iyo Web E-mail
10.02.2007 14:22
Podľa mňa sú niekedy tieto ankety podvod... Ešte som nič nevyhral... Ani v lotérií O2 sa mi nezadarilo...

Som rád, že existuje nejaký reálny dôkaz, že niekomu sa to darí...

#3 iyo Web E-mail
13.02.2007 09:15
Po dlhšom uvažovaní mi napadla taká otázočka, odkiaľ sa vy zvyknete dozvedieť o takýchto "súťažiach", "anketách"... ???

#4 admin Web E-mail
13.02.2007 14:35
admin [3] iyo, jednoducho. Je to vždy zverejnené/oznámené na všetkých lepšich portáloch.

Osobné údaje
Captcha
Odpíšte text z obrázku. Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Obsah
Možnosti