MediaMonkey - náhrada za WinAmp

MediaMonkey - náhrada za WinAmp

MediaMonkey MediaMonkey je (najmä) prehrávač hudobných súborov, ktorý sa svojimi vlastnosťami ponáša na, medzi užívateľmi veľmi obľúbený, WinAmp.

Prvá vec, ktorá ma prekvapila, bola prítomnosť českého jazyka v inštalátore. Pre mňa je táto vlastnosť úplne nepodstatná, pre niekoho iného môže byť kladom. Po krátkej inštalácii ma privítalo okienko informujúce o možnosti upgradu na platenú verziu Gold, ktorého ponuku som odmietol.

Ako prvý si na každom programe všimete design. Ten je v prípade MediaMonkey omnoho účelnejší ako u WinAmpu - nejde len o malé naštýlované okienko, ale o plnohodnotné a veľmi prehľadné aplikačné okno. Jeho jednotlivé časti sú dokovateľné, takže bloky, ktoré nepotrebujete vypnete a bloky ktorých poloha sa vám nepáči presuniete - každý si ho môže prispôsobiť k obrazu svojmu.

Prehrať dokáže prakticky všetky reálne použiteľné formáty. Okrem prehrávania dokáže MediaMonkey hudobné súbory rippovať z CD, dokáže ich naň zapisovať a navyše obsahuje aj plnohodnotný prevodník do formátov MP3, WMA, OGG, WAV a FLAC. Potešujúca je aj schopnosť importovať ratingy skladieb z Windows Media Playeru.

Program je k dispozícii v už spomínanej bezplatnej verzii Standard a vo verzii Gold, za ktorú musíte zaplatiť $19,95 dolárov (navyše možnosť vypaľovania rýchlosťou až 48x, automatická aktualizácia zoznamu skladieb a pod.).

http://www.mediamonkey.com/

Alternatívne verzie: Text PDF Voice
Autor: Richard Biely · Kategória: Software · Dátum: 15.01.2007 16:15

Komentáre

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

Osobné údaje
Captcha
Odpíšte text z obrázku. Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Obsah
Možnosti