Prišla mi predplatená SIM karta od O2

Prišla mi predplatená SIM karta od O2

Telefónica O2 - SIM karta Nový mobilný operátor O2 začal odosielať v priebehu februára SIM karty pre zákazníkov, ktorí sa stihli registrovať do určitého dátumu a zároveň chceli platiť za hlasové hovory len 2 Sk/min. Celkovo sa registrovalo približne 600 000 ľudí, čo výrazne prispelo k penetrácií SIM kariet na Slovensku. V predchádzajúcom príspevku som zaradil medzi výhody O2 aktivovaný prenos dát za pomoci GPRS/EDGE. Opak je však pravdou, pretože v skutočnosti som sa dočítal, že za aktiváciu je potrebné zaplatiť 99 Sk. To je veľké mínus. Ďalšia vec, ktorá sa mi nepáčila boli podmienky. Hneď na prvej stránke zistíte, že sú preložené z češtiny. Dôkazom je výraz "dále jen". Je umiestnený v zátvorkách, hľadajte. To bol len taký malý postreh inšpirovaný predchádzajúcim prieskumom. Potom som už radšej ďalej nečítal. Inak sa samozrejme teším novej SIM karte. Tí, ktorí kartu ešte stále nedostali, môžu čakať takmer do konca februára.

Alternatívne verzie: Text PDF Voice
Autor: PaBi3 · Kategória: Zo sveta · Dátum: 05.02.2007 19:55

Komentáre

#1 klokyn Web E-mail
05.02.2007 21:39
Už som si myslel, že tie karty ani nechodia. Objednal som si ju už dávnejšie a stále nič. Možno budem musieť vydržať do konca februára. Ale na čakanie som si už zvykol. Telefón mám v servise taktiež cez mesiac, a už aj prestávam dúfať, že mi ho vrátia :).

#2 D@li
22.02.2007 08:57
Tych 99 korun uz zrusili, aspon u jednotiek. A aj ty tam mas preklep: podmineky. ;-D
A ta penetracia? Karty si kupili/objednali ti, co uz operatora jedneho/dvoch maju. Dufaju, ze O2 bude o niecom inom. Dufajme…

#3 admin Web E-mail
22.02.2007 10:23
admin Pokiaľ zrušili poplatok, tak super.

Je veľký rozdiel medzi preklepom na voľnom blogu a v oficálnych podmienkach. Myslím, že takej firme by sa to nemalo stávať. Podobné preklepy má aj stránka O2.

Osobné údaje
Captcha
Odpíšte text z obrázku. Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Obsah
Možnosti