Vyhrajte Zend Studio - najlepšie PHP IDE

Vyhrajte Zend Studio - najlepšie PHP IDE

Zend Studio Spoločnosť Zend vyvíja už niekoľko rokov jedno z najlepších IDE na vývoj PHP skriptov - Zend Studio. Najnovšia verzia už plne podporuje PHP5, Zend Framework, debugger, anti-aliasing, code-folding a tisíce ďaľších funkcií. Ak sa teraz odhodláte vyplniť jeden kvíz, môžete vyhrať permanentnú licenciu na Zend Studio a ročnú licenciu na Zend Guard. Normálne by ste za tento software zaplatili asi $800. Ak ich nevyhráte, ešte stále môžete získať licenciu professional na Zend Studio a ak sa vám nepodarí ani to, a umiestnite sa ešte nižšie, môžete získať 50% zľavný kupón na nákup Zend produktov. Kvíz je veľmi jednoduchý a skladá sa z otázok, na ktoré nájdete odpovede iba ak Zend Studio používate.

Viac sa dozviete na Zend Developer Zone.

Alternatívne verzie: Text PDF Voice
Autor: PaBi3 · Kategória: Software · Dátum: 31.05.2007 10:49

Komentáre

#1 iyo Web E-mail
03.06.2007 20:30
Neviem ako vám, ale mne na vývoj stačí obyčajný vim... ;)

O niečom takomto by som uvažoval, kebyže sa tam dal vložiť nejaký plugin, ktorý by simuloval ovládanie vim (ovládať editor len cez klávesnicu a mať tam toľko funkcií... -- môj sen)

V čom vyvýjate webaplikácie (samozrejme v PHP) vy?

#2 javo Web E-mail
05.06.2007 21:03
noo mne osobne staci obycajny text. editor, vo windowse pspad, no najviac v linuxe quanta+,
tieto ostatne editory som neskusal, v com su vlastne lepsie a vyhodnejsie?

#3 Pavel
07.06.2007 17:26
No, já osobně mám nejraděj Eclipse... Stačí pár pluginů, trochu poladit a máte mocný vývojový nástroj. ;)

#4 admin Web E-mail
10.06.2007 20:56
admin [1] iyo,[2] javo, Zend Studio je skvelé vďaka plnej podpore PHP5. Disponuje funckciou na dopĺňanie kódu, má debugger, profiler, CVS a stovky funkcií. Zend poskytuje na obmedzenú verziu. Jedna z vecí, čo mi ale vadí je, že niekedy sa samovoľne vypne alebo aj to, že je napísané v Jave.

#5 Meldo Web
31.08.2007 11:58
Zend Studio pouzivam cca 1,5 roka a mozem povedat, ze je to naozaj jeden z najlepsich, ak nie najlepsi editor na php. Vyskusal som ich mnoho, aj pod linuxom no ziadny mi nevyhovoval tak, ako zend.

Osobné údaje
Captcha
Odpíšte text z obrázku. Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Obsah
Možnosti