Windows Vista, ICQ a Total Commander

Windows Vista, ICQ a Total Commander

Štatistika Ihneď po uvedení novej verzie tejto stránky som sa potešil zvýšenému záujmu, čo vlastne znamená zvýšenej návštevnosti. Z priemeru 80 vzrástla na 250. Nemyslím si, že je to natrvalo a nechápem to. Väčšina stránok nebola vôbec z refererov ale tí, ktorí prišli z vyhľadávača narazili na SEO friendly články, obsahujúce mnoho kľúčových slov. Medzi najvyhľadávanejšie slová sa zaradili:

 1. Windows Vista alebo len "Vista"
 2. Total Commander
 3. ICQ

Ľudia vyhľadávajú známi software, či už sa pripravujú na nový operačný systém, program pre vzájomnú komunikáciu cez internet alebo správcu súborov.

 • Windows Vista
  Nový operačný systém od spoločnosti Microsoft bude vydaný o niekoľko týždňov. Táto skutočnosť zaujíma veľmi veľa ľudí nielen zo Slovenska a Česka ale aj z celého sveta.
 • Total Commander
  Ide o bezkonkurenčne najlepší program svojho typu. Momentálne je pripravovaná nová, v poradí 7. verzia, čo mohlo zvýšiť záujem.
 • ICQ
  Komunikačný program bol na Slovensku aj v Česku veľmi populárny. Jeho expanziu však podporilo mnoho veľkých portálov ako napríklad Zoznam.sk (ICQ) alebo Atlas.cz (ICQ).

Pokiaľ chcete aj vy zistiť, ktoré kľúčové slová z vašej stránky sa objavujú vo vyhľadávačoch a ľudia na ne klikajú, môžete použiť Google Webmaster Tools. Ak nemáte Google Account, musíte si ho zaregistrovať.

Aké kľúčové slová sú momentálne vyhľadávané si môžete zistiť pomocou Keyword Selector Tool.

Alternatívne verzie: Text PDF Voice
Autor: PaBi3 · Kategória: SEO, SEM · Dátum: 13.01.2007 22:12

Komentáre

#1 Tomas Web
13.01.2007 22:43
1. - urcite by som zmazal tlacitko "zmazat komentar" je to velmi zle - vela ludi sa pomyli - zvlast ak je zobrazene skor ako "pridat"
2. - ten system captcha dako nefunguje - uz 2x ma "rozpoznalo" ako robota a pritom som opisal spravny text - a po tejto hlaske sa pridali lomitka addslashes ( string str ); k uvodzovkam, po druhej hlaske sa uz pridali dalsie 2 - jedno k uvodzovke a druhe k tomu prvemu - odporucam funkciu stripslashes(); ak rozozna robota (aj ked niekedy moze sposobit stratu lomitok z textu, ak ich autor pouzije ...)

#2 admin Web E-mail
14.01.2007 10:34
admin 1. Súhlasím. Tlačítko som už vyhodil.
2. Pozriem sa na tú captchu a ďakujem za upozornenie na spätné lomítka. Už som to opravil.

Osobné údaje
Captcha
Odpíšte text z obrázku. Rozlišujú sa malé a veľké písmená.
Obsah
Možnosti